kuchenka wolnostojąca do 1100 zł

Każdy z nas kieruje się innymi kryteriami przy wyborze kuchni wolnostojącej. Dla jednych najważniejsza będzie funkcjonalność, dla innych kwestie związane z bezpieczeństwem, a dla jeszcze innych niska cena. Osoby dysponujące ograniczonym budżetem nie muszą jednak rezygnować z nowoczesnych funkcji. Nawet kuchenka wolnostojąca do 1100 zł może cechować się eleganckim wyglądem i zaawansowanymi funkcjami. Najlepszym przykładem jest kuchnia Amica 511GES3.33ZpTaFPA(Xx), która pomimo niskiej ceny, pozwala piec potrawy z wykorzystaniem różnych sposobów grzania i komfortowo gotować na wydajnych palnikach gazowych.

W cenie do 1100 zł znajdziemy zarówno kuchenki w pełni gazowe, jak i gazowo-elektryczne. Te pierwsze są jeszcze dostępne na rynku. Jednak ich oferta jest coraz mniejsza, ponieważ większość producentów AGD przestawiła się na produkcję kuchenek gazowo-elektrycznych. To właśnie one cieszą się największą popularnością wśród konsumentów.

Co oferuje kuchenka wolnostojąca do 1100 zł?

Wbrew pozorom kuchenki gazowo-elektryczne są w stanie zaoferować użytkownikowi wiele użytecznych funkcji. Praktycznie wszystkie modele mają elektryczne zapalarki gazu zintegrowane z pokrętłami, dzięki czemu do zapalania palników nie trzeba używać zapałek ani zapalarek. Stabilność gotującym się potrawom zapewniają ruszty żeliwne, które w większości przypadków można z powodzeniem umyć w zmywarce. Jeśli chodzi o piekarnik w kuchni gazowo-elektrycznej, oferuje on od kilku do kilkunastu funkcji grzania. Poza tym producenci stosują różne funkcje czyszczące, aby ułatwić nam czyszczenie komory pieczenia.
Wysoka cena nie zawsze jest wyznacznikiem dobrej jakości. Nawet wydając stosunkowo niewielką sumę pieniędzy, można kupić wysokiej klasy urządzenie, czego najlepszym przykładem jest kuchnia gazowo-elektryczna Amica 511GES3.33ZpTaFPA(Xx).

kuchenka wolnostojąca do 1100 zł

Amica 511GES3.33ZpTaFPA(Xx) – kuchenka wolnostojąca do 1100 zł

Kuchnia Amica oferuje możliwość gotowania na czterech palnikach gazowych. Różnią się one wielkością i mocą, co pozwala przyrządzać potrawy zarówno w małych rondelkach, jak i dużych, kwadratowych patelniach. Sterowanie odbywa się za pomocą pokręteł. Każde z nich przypisane jest do innego palnika, co umożliwia szybką i wygodną regulację wielkości płomienia. Poza tym na płycie gazowej znajdują się ruszty żeliwne, które zapewniają garnkom wyjątkową stabilność, dzięki czemu zapobiegają wylaniu gotującej się potrawy.

Co więcej, kuchnia gazowo-elektryczna Amica 511GES3.33ZpTaFPA(Xx) oferuje piekarnik o pojemności 62 l. Jest on więc na tyle duży, że z powodzeniem zmieści się w nim cały kurczak lub kilka blach z ciasteczkami. Producent wyposażył ten model w aż 10 różnych funkcji grzania. Użytkownik ma do wyboru, m.in. termoobieg, grill elektryczny, supergrill, grzejnik dolny + grzejnik górny czy funkcję rozmrażania. Piekarnik pozwoli więc piec potrawy na różne sposoby i eksperymentować w kuchni. Marka Amica zadbała również o to, by jej kuchenka była w pełni bezpieczna dla użytkowników. Płyta gazowa została więc wyposażona w zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, a drzwi piekarnika w tzw. chłodny front. Wybierając kuchenkę wolnostojącą do 1100 zł, zdecydowanie warto zapoznać się z modelem oferowanym przez markę Amica.

kuchenka wolnostojąca do 1100 zł Kuchnia gazowo-elektryczna Amica 511GES3.33ZpTaFPA(Xx)

Rodzaj płyty grzewczej: Gazowa
Ilość palników: 4
Rodzaj rusztu: Żeliwne
Typ piekarnika: Elektryczny
Pojemność piekarnika (l): 62
Ilość funkcji: 10
Sterowanie: Elektromechaniczne
sprawdź cenę
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *