kuchnia wolnostojąca do 900 zł

Choć z pozoru wybór kuchni wolnostojącej wydaje się być prostym zadaniem, w rzeczywistości może przysparzać wielu kłopotów. Szeroki wybór modeli dostępnych na rynku i wyposażonych w rozmaite technologie sprawia, że decyzja powinna być dobrze przemyślana. Dla niektórych najważniejsza będziesz efektywna praca urządzenia, dla innych nowoczesny design, a jeszcze inne osoby będą kierować się głównie ceną. Warto pamiętać, że niska cena urządzenia wcale nie musi oznaczać rezygnacji z udogodnień i nowoczesnych funkcji. Doskonałym tego przykładem jest kuchnia Amica 57GEH2.33HZpTa(W), która dostępna jest za mniej niż 1000 zł.

Rodzaje kuchni wolnostojącej

Obecnie na rynku znajdziemy kilka rodzajów kuchni wolnostojących: gazowe, gazowo-elektryczne, elektryczne z żeliwnymi krążkami, elektryczne z płytą ceramiczną oraz elektryczne z płytą indukcyjną. Tak szeroki wybór umożliwi dobranie odpowiedniego urządzenia w zależności od warunków technicznych kuchni. Osoby, które mają dostęp zarówno do sieci gazowej, jak i elektrycznej mogą postawić na kuchnię gazowo-elektryczną lub gazową. Natomiast w gospodarstwach, które nie posiadają podciągniętego gazu, wybór ograniczy się do kuchenek elektrycznych. Jeśli ma to być kuchnia wolnostojąca do 1000 zł, to zakres poszukiwań zawęzi się jedynie do kuchni gazowych lub gazowo-elektrycznych.

kuchnia wolnostojąca do 900 zł

Amica 57GEH2.33HZpTa(W) – kuchnia wolnostojąca do 1000 zł

Pomimo niskiej ceny, kuchnia marki Amica oferuje użytkownikom możliwość gotowania na wydajnych palnikach gazowych i pieczenia w elektrycznym piekarniku z wykorzystaniem kilku funkcji grzania. Płyta posiada cztery palniki o różnych mocach i średnicach. Pozwolą one zarówno na gotowanie zupy w dużym 5-litrowym garnku, jak i podgrzewanie wczorajszego obiadu. Sterowanie jest bardzo komfortowe, ponieważ odbywa się za pomocą pokręteł. Do każdego palnika przypisane jest oddzielne pokrętło, co pozwala na błyskawiczną reakcję w przypadku ewentualnego wykipienia lub przypalenia potrawy.

Jeśli chodzi o piekarnik, oferuje on komorę o objętości 62 l. Oznacza to, że bez problemu zmieści się w nim cała pieczeń lub kilka standardowych blach do pieczenia. Do wyboru jest aż osiem funkcji nagrzewania, dzięki czemu można piec nie tylko tradycyjnie z użyciem grzania góra-dół, ale również wykorzystując wentylator czy grill elektryczny. Funkcja szybkiego nagrzewu nie tylko przyspieszy czas przygotowywania potraw, ale również pozwoli na oszczędności energii. Nie trzeba już bowiem włączać piekarnika na długo przed włożeniem do jego komory potrawy.

Kuchnia wolnostojąca Amica 57GEH2.33HZpTa(W) to doskonały przykład na to, że można kupić dobrze wykonany i nowocześnie wyposażony sprzęt, nie wydając na niego całej swojej wypłaty.

kuchnia wolnostojąca do 900 zł Kuchnia gazowo-elektryczna Amica 57GEH2.33HZpTa(W)

Ilość pól grzejnych: 4
Rodzaj rusztu: Podwójny, Emaliowany
Zapalarka gazu: Zintegrowana w pokrętle
Typ piekarnika: Elektryczny
Pojemność piekarnika (l): 62
Ilość funkcji: 8
sprawdź cenę
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]

One thought on “Kuchnia wolnostojąca do 1000 zł? Mamy dla Ciebie odpowiedni model!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *