Jaką kuchnię wybrać do mieszkania?

Płyta indukcyjna, kuchnia gazowa czy może płyta wolnostojąca? Wybór rozwiązań jest na tyle duży, że klienci nie potrafią czasami znaleźć dla siebie najlepszej kuchenki.

Nie warto natomiast kupować jej w sposób nieprzemyślany, bo chociaż decydując się na zakup kuchenki przez internet można liczyć na dużo niższe ceny niż w innych miejscach, to i tak warto wybrać od razu taki sprzęt, który posłuży wiele lat i z którego będzie się zadowolonym.

Starannie urządzona kuchnia

Zdaniem niektórych klientów kuchenka gazowa pozwala uzyskać smaczniejsze potrawy, jednak nie da się zaprzeczyć, że elektryczna zapewnia większy komfort i wygodę. Trzeba też pamiętać, że nie w każdym miejscu uda się podłączyć gaz, bo niektóre osiedla mają dostęp jedynie do prądu.

Kuchnia elektryczna Amica 57CE3.315HTaQ(Xx) Kuchnia elektryczna Amica 57CE3.315HTaQ(Xx)
Kolor Inox
Kolor płyty Inox
Wysokość (cm) 85
Szerokość (cm) 50
Głębokość (cm) 60
Typ piekarnika Elektryczny
Ilość funkcji 10
sprawdź cenę
Kuchenka gazowa Luxpol K02S Kuchenka gazowa Luxpol K02S
Wysokość (cm) 11
Szerokość (cm) 58
Głębokość (cm) 28.5
Rodzaj Płyta gazowa
Ilość pól grzejnych 2
Ilość poziomów mocy Płynna regulacja
sprawdź cenę
Kuchnia gazowo-elektryczna Amica 514GCED3.33ZPTSAQ(XXL) Kuchnia gazowo-elektryczna Amica 514GCED3.33ZPTSAQ(XXL)
Kolor Inox
Kolor płyty Czarny
Wysokość (cm) 85
Szerokość (cm) 50
Głębokość (cm) 60
Rodzaj frontu Szklany
Pokrywa nie
sprawdź cenę

Niezależnie od wybrania typu kuchenki, sprawdzony sprzęt AGD od wielu lat produkuje firma Amica. Jej najnowsze modele kuchenek są nie tylko ekologiczne (mają odpowiednią klasę energetyczną), ale też bezpieczne (funkcja chłodnego frontu), wygodne w użyciu (wysoka pojemność i funkcjonalny piekarnik). Trudno więc o lepszy wybór, szczególnie że pomimo niskiej ceny kuchenki te objęte są gwarancją, dzięki czemu w przypadku jakichkolwiek problemów klient uzyska niezbędne wsparcie. Zawsze też można poradzić się sprzedawcy, który podpowie odpowiedni model kuchenki. Przy takich zakupach trzeba też uwzględnić wymiary nowego sprzętu i porównać je z tym, ile ma się wolnego miejsca w kuchni. W przeciwnym razie nowa kuchenka może nie pasować do posiadanego wyposażenia lub mebli.

Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 0 Average: 0]

2 thoughts on “Jaką kuchnię wybrać do mieszkania?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *